Y11721K05000B0W
MFR.Part #
Y11721K05000B0W
JLCPCB Part #
C4302335
Description
-55℃~+150℃ 1.05kΩ 100mW ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount