Y1172150R000Q9R
MFR.Part #
Y1172150R000Q9R
JLCPCB Part #
C4111571
Description
-55℃~+150℃ 100mW 150Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS