Y117210R0000C9R
MFR.Part #
Y117210R0000C9R
JLCPCB Part #
C4305109
Description
-55℃~+150℃ 100mW 10Ω Metal Foil Resistor ±0.25% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS