Y1172100R000Q9W
MFR.Part #
Y1172100R000Q9W
JLCPCB Part #
C4138654
Description
-55℃~+150℃ 100mW 100Ω ±0.02% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS