Y1172100R000Q9R
MFR.Part #
Y1172100R000Q9R
JLCPCB Part #
C4102720
Description
-55℃~+150℃ 100mW 100Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS