Y1172100R000D9W
MFR.Part #
Y1172100R000D9W
JLCPCB Part #
C4093542
Description
-55℃~+150℃ 100mW 100Ω ±0.5% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS