Y11698K16000T0R
MFR.Part #
Y11698K16000T0R
JLCPCB Part #
C4289730
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 8.16kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount