Y11698K08900T9L
MFR.Part #
Y11698K08900T9L
JLCPCB Part #
C3969005
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 8.089kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS