Y11696K38400T9L
MFR.Part #
Y11696K38400T9L
JLCPCB Part #
C4276790
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 6.384kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS