Y11696K25000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y11696K25000T9L
JLCPCB Part #
C4210028
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 6.25kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS