Y116969R8000Q0R
MFR.Part #
Y116969R8000Q0R
JLCPCB Part #
C4072113
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 69.8Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount