Y116968R0000T9R
MFR.Part #
Y116968R0000T9R
JLCPCB Part #
C3988860
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 68Ω ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS