Y11695R00000F0R
MFR.Part #
Y11695R00000F0R
JLCPCB Part #
C4264305
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 5Ω 600mW Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount