Y11695K25000T9R
MFR.Part #
Y11695K25000T9R
JLCPCB Part #
C4040769
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 5.25kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS