Y11694K99000A9L
MFR.Part #
Y11694K99000A9L
JLCPCB Part #
C4174418
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 4.99kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS