Y11694K42000T0R
MFR.Part #
Y11694K42000T0R
JLCPCB Part #
C4188286
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 4.42kΩ 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount