Y116949K9000T0L
MFR.Part #
Y116949K9000T0L
JLCPCB Part #
C4220831
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 49.9kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount