Y116940K0000T139R
MFR.Part #
Y116940K0000T139R
JLCPCB Part #
C4149015
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 40kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS