Y1169374R000B9L
MFR.Part #
Y1169374R000B9L
JLCPCB Part #
C4264765
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 374Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS