Y116931R9000Q139R
MFR.Part #
Y116931R9000Q139R
JLCPCB Part #
C3988684
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 31.9Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS