Y116931R6000F9R
MFR.Part #
Y116931R6000F9R
JLCPCB Part #
C4064567
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 31.6Ω 600mW Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS