Y1169300R000T139R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1169300R000T139R
JLCPCB Part #
C4074406
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 300Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS