Y116925K0000T0R
MFR.Part #
Y116925K0000T0R
JLCPCB Part #
C4311846
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 25kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount