Y1169250R000A9R
MFR.Part #
Y1169250R000A9R
JLCPCB Part #
C4293212
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 250Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS