Y116922R0000Q9R
MFR.Part #
Y116922R0000Q9R
JLCPCB Part #
C4269694
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 22Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS