Y116922R0000Q9L
MFR.Part #
Y116922R0000Q9L
JLCPCB Part #
C4020320
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 22Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS