Y116920K0000T139R
MFR.Part #
Y116920K0000T139R
JLCPCB Part #
C4196659
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 20kΩ 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS