Y11691K60000T9L
MFR.Part #
Y11691K60000T9L
JLCPCB Part #
C6337395
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.6kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS