Y116916R0000A9R
MFR.Part #
Y116916R0000A9R
JLCPCB Part #
C4113736
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 16Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS