Y116916K0000T9L
MFR.Part #
Y116916K0000T9L
JLCPCB Part #
C3993103
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 16kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS