Y116915K0000T9R
MFR.Part #
Y116915K0000T9R
JLCPCB Part #
C4252347
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS