Y116915K0000T0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y116915K0000T0R
JLCPCB Part #
C4165888
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount