Y116910R0000A9R
MFR.Part #
Y116910R0000A9R
JLCPCB Part #
C3932180
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS