Y116910R0000A13R
MFR.Part #
Y116910R0000A13R
JLCPCB Part #
C4048653
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount