Y116910K0000T9R
MFR.Part #
Y116910K0000T9R
JLCPCB Part #
C2073705
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
10kΩ 600mW Current Sense Resistor SMD ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS