Y116910K0000B9L
MFR.Part #
Y116910K0000B9L
JLCPCB Part #
C4077722
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS