Y1169100R000B0R
MFR.Part #
Y1169100R000B0R
JLCPCB Part #
C4234397
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount