Y116810K0000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y116810K0000F9L
JLCPCB Part #
C3965569
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 600mW ±0.5ppm/℃ ±1% SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS