Y112350R0000F9L
MFR.Part #
Y112350R0000F9L
JLCPCB Part #
C3932513
Description
-55℃~+150℃ 50Ω 8W ±1% ±2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS