Y112310R0000B9L
MFR.Part #
Y112310R0000B9L
JLCPCB Part #
C4129011
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 8W ±0.1% ±2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS