Y112310R0000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y112310R0000A9L
JLCPCB Part #
C1356592
Package
TO-220-4(SMD)
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 300V 8W ±0.05% ±2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS