Y1121916R000F0R
MFR.Part #
Y1121916R000F0R
JLCPCB Part #
C4185733
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 916Ω Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount