Y112175R0000T0L
MFR.Part #
Y112175R0000T0L
JLCPCB Part #
C4259661
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 75Ω ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount