Y11216R04000B0R
MFR.Part #
Y11216R04000B0R
JLCPCB Part #
C4147649
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 6.04Ω ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount