Y11216K98000B9L
MFR.Part #
Y11216K98000B9L
JLCPCB Part #
C3936972
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 6.98kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS