Y11216K26000T0R
MFR.Part #
Y11216K26000T0R
JLCPCB Part #
C4094135
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 6.26kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount