Y112168R0000Q0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y112168R0000Q0R
JLCPCB Part #
C4215628
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 68Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount