Y112164R0000Q13R
MFR.Part #
Y112164R0000Q13R
JLCPCB Part #
C3911848
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 64Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount