Y11215K10000T0R
MFR.Part #
Y11215K10000T0R
JLCPCB Part #
C4073638
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.1kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount