Y1121583R000T0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1121583R000T0R
JLCPCB Part #
C3977711
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 583Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount